Paylaş
">

ANKET

Partili Cumhurbaşnalığı sistemine geçmek istiyor musunuz ?

Loading ... Loading ...

Reklam Alanı

Muharrem İnce , Filyoslu Vatandaşlar İle Buluştu

Muharrem İnce , Filyoslu Vatandaşlar İle Buluştu

CHP Grup başkan vekili Muharrem İnce,CHP milletvekilleri Ali İhsan Köktürk ve Mehmet Haberal Filyos’a gelerek vatandaşlar ile buluştu. CHP Filyos belde teşkilatına gelen ekip adına Muharrem İnce bir konuşma yaptı. Yağmurun yağdığı anda mikrofonu alan İnce parti teşkilatının çatısı altından vatandaşların yanına gelerek; “Siz yağmurda ıslanırken ben burada duramam.Yağmur CHP’lidir çünkü ayırt etmez herkesi ıslatır […]

10 Şubat 2014 Pazartesi - 12451 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

CHP Grup başkan vekili Muharrem İnce,CHP milletvekilleri Ali İhsan Köktürk ve Mehmet Haberal Filyos’a gelerek vatandaşlar ile buluştu. CHP Filyos belde teşkilatına gelen ekip adına Muharrem İnce bir konuşma yaptı. Yağmurun yağdığı anda mikrofonu alan İnce parti teşkilatının çatısı altından vatandaşların yanına gelerek; “Siz yağmurda ıslanırken ben burada duramam.Yağmur CHP’lidir çünkü ayırt etmez herkesi ıslatır fakat rüzgar AKP’lidir sadece güçsüz olanları yıkar burada yağmur var yağmurdan korkmayınız diyerek sözlerine başladı.Muharrem İnce 30 Mart seçimlerinde ilk defa bu kadar çok şanslı olduklarını söyledi. Herkes buradan gittikten sonra evde yatak odasına gitsin ayakkabı kutuları var mı diye baksın eğer içinde para varsa sen de onların arkadaşısın git AKP’ye oyunu ver ama yoksa gel sen de Atatürk’ün partisine oyunu ver dedi.Konuşmasının sonunda Erol Acar’a hitaben eğer senin aday olduğunu bilseydim ben buraya gelmezdim. Beni kandırdılar. Ben kendimden yakışıklıları sevmem diyerek espiri yapan ince vatandaşlara sizi Allah’a emanet ediyorum Erol Aar’ı da sizlere emanet ediyorum diyerek teşkilattan ayrıldı..

 

Kaynak: celebrity sex tapes Filyos. Org

Comments

comments

35 Responses to “Muharrem İnce , Filyoslu Vatandaşlar İle Buluştu”

 1. murat aydin says:

  Ya iste yazmayayim diyorumda kanima dokunuyor.sayin muharrem ince kalkmis gelmiş hosgelmis ama nereye geldiğini anlayamamus herhalde.bugün facede konusmasinin videosunu izledim dinledim.ya gerçekten boyle birşey olamaz sonra bize menfaatiniz ne diyolar ve bunu diyen filyoslularin bir tanesi ne oradaki milletvekiline ne grup baskanvekiline Filyos ilgili projeleriniz ne düşünceleriniz ne diye sormuyo ne oradaki vekiller nede muharrem ince gerek bile duymuyo.neden gelmiş filyosa genel seçime oy istemek icinmi benim filyosum için bir projesi bile yok yollardan beri biseyde yapmamislar yol olmuş 2014 hala projeleri yok ben daha nediyeyim güzel allahim

 2. filyosluTT says:

  muharrem ince hep hükümeti kötüledi.kendi partisi karışıyo onu biliyomu.ileriye dönük birtane proje sundumu

 3. filyosluTT says:

  muharrem ince hep hükümeti kötüledi.kendi partisi karışıyo onu biliyomu.ileriye dönük birtane proje sundumu.

 4. filyosluTT says:

  muarrem ince sürekli hükümeti kötülüyor.yaptığı başka iş yok.adam gibi çıkıpta biz şunu yapacağız biz şu projeyle geliyoruz dedimi.chp zihniyeti değişmez

 5. cawbella says:

  FilyosluTT e ne yapacaktı yani İnce akape nin hırsızlık yolsuzluklarınımı alkışlayacaktı..

 6. ismail gökgöz says:

  Değerli Murat Aydın kardeşim.Sen Eskişehirde okurken TKP sempatizanıymışsınz diyorlar.Ayrıca geçen seçimde DSP adayını desteklemişsin?Doğrumu acaba.Yanlış anlama,sadece merak ettim.

 7. Sevgi says:

  Sayin Gökgöz, sayin Aydin sempatizan olsa ne olmasa ne? DSP ye oy verse ne vermese ne? Kimseyi fislemek kimsenin hakki degildir!

  Önemli olan sudur: yukaridaki yorumda sordugu sorularda hakli mi degil mi? Mübarek aba altindan sopa gösterip, dikkatli ol sesini kes hakkinda elimizde bilgiler var diyorsunuz! Ama bu bilgilerin burada yayinlanmasinin yeri, burasi degil! Cevabiniz varsa sorulan soruya yazin yoksa susun!

  Onun haricinde sayin Ince yi severim, politikaya renk katiyor! Filyosla ilgili ne proje varsa, bunlari ondan degil bölgenin Milletvekilinden duymak istiyoruz, Zira bölgeyi bölge milletvekilinden daha iyi taniyan olmaz heralde??? Ama tik yok! Yine söylemek istiyorum ki bölgenin gelecegi karma ve agir sanayide degil, dogal turizm, dogal enerji, dogal tarimdadir ve bu yönde kendini gelistirmelidir!

  Saygilar

 8. etkili says:

  :) )))))))

 9. Sevgi says:

  Bende fislemenin bu hükümette oldugunu, bu hükümet giderse kardes kardes gecinecegimizi saniyordum, kardesim kime ne kimin kime oy verdiginden, yolsuzluk mu yapmis, adam mi öldürmüs! Hayir! soruyor: Proje ne diye?: cevap varsa yaz, yoksa sus, adamin incigini cincigini arastirmak etik degil, hani küfür etse, sacma sapan iddialarda bulunsa neyse ne, derdim ki o durumda bile sizin fisleme takdiginizi onaylamam.
  Saygilar!

 10. murat aydin says:

  Yok abi diyorlar dmene gerek yok ben söylüyorum genelde zaten SDP uyesiydim gecen secimdede serkanabiyi ddestekledim bunu sordugun iyi oldu senin sayende paricilik yapmadigimi herkes anlar

 11. ismail gökgöz says:

  Namert dostum olacağına mert düşmanım olsun isterim.Bende DEV-GENÇ’LİYİM.Murat kardeşim ne demek istediğimi anladı.Sadece Murat kardeşime cevap vereceğim.Adını gizliyerek sutre gerisinden kalleşçe mermi sıkan korkaklardan hoşlanmıyorum ve onlara cevap vermeye de tenezzül etmiyorum.Bu benim prensibim.Murat’ta zaten SDP’li olduğunu mertçe ifade etti.Bende ne olduğumu ifade ettim.Bizi fişlemeye maçası yiyen varsa gelsin fişlesin.Murat,AKP’li işadamları ATV kanalını almak için aralarında şöyle bir konuşma geçmişti,onu sana bir hatırlatayım istiyorum.Cengiz inşaatın sahibi AKP’li işadamı ATV kanalını aldıktan sonra ”’Bu milletin a….. koyacağız”’ dedi.Bu konuda ne düşünüyorsun?Tayyib yapılan tüm yolsuzluklardan kaçmak için 30 mart seçimlerinde milli irade kararını verecek diyor.Yani Tayyib belediyelerde hizmeti değil kendi yolsuzluğunu oylatıyor.AKP’ye oy vererek yolsuzluklarıda onaylamış olmuyormusun?Bir SDP’li olarak bunlara cevap vermeni istiyorum.Bu olay hizmet denilen şeyleri aştı artık.Bence sen bunu görmüyorsun.Benden Ömer Ünal’a naçizane bir tavsiye.Ben diyorum ki kendisine çıksın ortaya desinki ben bağımsız bir adayım,yaptığım hizmetler meydanda bana oy verin.Bizde düşünelim.Tayyib’in yolsuzluklarını bize oylatmasın.

 12. murat aydın says:

  sorduğun soruların cevaplarında senle tamamen aynı düşüncelerdeyiz ismail abi. ben insanlara şunu diyorum.beni ak partiilikle suçlayanlar(çünkü artık suç sayılıyo o yüzden bu terimi kullanıyorum) biz 2009 da büyükşehir belediyenin bitanesinde bildirilerle bunların yaptıklarını anlatırken filyosta kimse demeyeyimde çoğu insan(şuanda ortaya çıkanlar)hiçbiriniz yoktunuz gerçekten hiçbiriniz yoktunuz.bu ülke 2012 de 2013 de böyle olmadı…ben seni de anlatmak istediğinide gayet iyi anlıyorum ismail abi.ve şunu diyorum haklısın ama şunuda gözönünde bulunduralım filyosun hepsi chpye atsın ak partiyi 0,0000 bilmem kaç etkiler he biz gibi heryer atsa en fazla olmazda yüzde 1 olsun ak partiyi 1 puan düşürür.bide şu var biz bunu hiç düşünmüyoruz ak partinin oyu hadi düşsün chpnin oyu yükselmiyoki abi yükselmiyo kim ne derse desin.yükselsede ak partiyi yakalayamaz.he uyarı vermiş oluruz yüzde bir yüzde birdir ama yüzde bir diye filyos neden kaybetsin.dün şükran teyzeylede yazıştık.dedi ki ömer başkanın hükümetten aldığı ne var filyosa.ben bunu açıkladım bilirmisin bilmem konuşmadığımız içiin.bazen bir yere yapılan yatırımlar yada projeler de hükümetin desteği görülmeyebilir.çünkü gözle görülebilir bir destek yoktur.hükümet direk şunu yaptı diyebileyeceğimiz.ama senin şunu bildiğine inanıyorum.bazı prosedürler bazı devlet kurumlarının kapıları müdürleri o rozetle aşılıyor.işte hükümetin etkisi burda gözükür.bir evrak çıkmıyosa çıkartılır.projeye ödenek çıkartılır.2 projeye birden onay verilir bazı yerlerden.umarım anlatabilmişimdir ismail abi.ben hiçbirzaman yolsuzluk yok demedim.ben yolsuzluk ortaya çıkmadan öncede zaten var diyordum.her partide her belediyede projelerin büyük yatırımların olduğu heryerde peşkeş,yolsuzluk,tarflı davranma hep vardır abi.he hükümette daha fazl vardır,neden çünkü ihaleleri onlar yapar projeleri onlar hazırlar daha hazırlanırken çoğu şey ayarlanır falan filan ama en küçük partiden en küçük belediyeden tut en büyüğüne kadar heryerde vardır…

 13. Sevgi says:

  “Tayyib yapılan tüm yolsuzluklardan kaçmak için 30 mart seçimlerinde milli irade kararını verecek diyor.Yani Tayyib belediyelerde hizmeti değil kendi yolsuzluğunu oylatıyor.AKP’ye oy vererek yolsuzluklarıda onaylamış olmuyormusun?”
  Sayin Aydin kardesim maalesef yolsuzluk var, ama yolsuzluk öyle yada böyle var diye onaylamak dogru mu? Eger diyorsaki yolsuzluk sandikta temizlenecek, bizim hayir dememiz gerekir, biz ki temiz toplum istiyoruz, bu firsat bir daha ele gecmez: bu kez hizmet degil yolsuzluk onaylanacak, arada hizmet veren Belediye baskanlari gümbürtüye gidecek ama biz sandikta temiz toplumun bizim icin ne kadar önemli oldugunu gösterecegiz! CHP ye vermek istemiyorsunuz olabilir, ama bu durumda AKP ye hic vermeyin, gidin DSP ye ki eger varsa secimde, DSP ye verin, verilmeyen, karsi verilen her oy bir tepkidir yolsuzluga, CHP nin milletvekillerini Zonguldakta bende sevmiyorum, su ana kadar elle tutulur bir sey yapmadiklarini bende görüyorum, ama göz göre göre yolsuzluk yapip AK bir partiden bahsedenleri, dini sisayesete alet edip ayaklar altina alanlarida görüyorum. Elinizi vicdaniniza koyun ve karar verin, oyunuzu yolsuzluga karsi verin!
  Saygilar!

 14. ismail gökgöz says:

  Murat kardeşim,yolun açık olsun.Başka ne diyeyim sana.Büyükşehirlerde AKP’yi protesto ettiğini ama Filyoslu başka kimsenin olmadığını belirtiyorsun.Ben burada başkasının adından konuşamam ama kendi adımdan konuşursam eğer,ben bu yolda ağır bedeller ödedim.Sorup öğrenebilirsin.Elimin uzandığı her yerde bunları alanlarda protesto etmek için haykırdım.Bunları konuşmak istemiyorum.Senden ricam bana olsun bunları konuşma.Eğer seninle tartışan başka insanlar olursa bunları onlara söyle.Bana değil.Ben sözümü söyledim.Sende söyledin.Artık gerisi Filyos halkının bileceği iş.

 15. Halkçı Cumayanlı says:

  Sevgili İsmail bey, Murat Aydın’ı kaideye alıp yorum yapmanızı anlayamıyorum. Onun yaptığı yorumlara baktığınızda zaten bir sürü mantık hatası olduğunu görürsünüz. Diyor ki ” filyosun hepsi chpye atsın ak partiyi 0,0000 bilmem kaç etkiler he biz gibi heryer atsa en fazla olmazda yüzde 1 olsun ak partiyi 1 puan düşürür.bide şu var biz bunu hiç düşünmüyoruz ak partinin oyu hadi düşsün chpnin oyu yükselmiyoki abi yükselmiyo kim ne derse desin” aslında bu yorumu yaparak Filyos halkının iradesini yok sayıyor. Oldu olacak bizim oylarımızı hiç saymasınlar. Diyor ki iktidardan alınan yardımlar direk olarak görünmese de olur ama vardır. Yani adam açık açık diyor ki siz anlamasanız da önemli olmasanız da oy verin doğrusu bu ve bunu siz göremeseniz de ben görürüm.. Bu adamların mantığı bu İsmail bey.Ama daha fazlasını beklememiz hata. Hiçbir eitimi kültürü olmayan Türkali ile derecekörenin dışına çıkmayan ve sadece Akparti binasında kalıp oradaki büyük abilerinin bilgileri ezberleyip sanal ortamlarda yayan insanlar bunlar. Zaten Filyos halkı yapısı gereği bu kendini akıllı sananlara sandıkta haddini bildirecektir. Murat Aydın bu destekleri yapmaya başladıktan sonra asvaltbaşında gördük Dİgiturk bayiliğini de almış. Hayırlı uğurlu olsun. Akıllı adam. Ne diyelim..

 16. murat aydın says:

  halkçı cumayanlı şlu bir ben 2011 de filyosa döndüm hani dışarı çıkmayan demişsin ya 10 tane ilde çalıştım:) 2 o gördüğün ifişin bayiliğini almak için sizin gibi yalakalık yapmadım zaten 2 sene digitürk personelliği yaptım.sen gelde yada ismini açık açık yazda karşılıklı konuşalım kim ne biliyo kim bilmiyo.kimin eğitimi ne kimin değil.ben üç üniversiteye gittim bıraktım.salak olduğumdan değil salak olsam zaten kazanamazdım.çaluıştığım için sen ne yaptın gel karşılaştıralımda görelim.öle yalandan yere halkçı cumayanlı yazmayla olmaz bu işler

 17. Sevgi says:

  Birbirinize kisisel hakaretler edeceginize oturun Adam (?) gibi yazisin, sonunda anlayacaksiniz ki tek dogru yol var oda su an ki hükümetin oylarinin düsmesi! Bunu Chp ye oy vererekmi gerceklestireceksiniz yoksa dürüstlügüne inandiginiz baska bir partiye oy vererek mi, o herkesin Kendi bilecegi is, asil olan 30 Martta yolsuzluk oylanacak diyenlere oy vermemeniz. Su an birbirimizi yeme. Zamani degil, yolsuzluga karsi Koyma zamanidir, Bu filyos projesi de Sadece ve Sadece dogaya ve insanlara zarar vermeyecek bir projeye cevrilirse gerceklessin! Bölgeyi mahvettirmeyin! Aklinizi basiniza toplayin.
  Sayin Aydin kardesim sapkani önüne al, ve düsün, oyunu yolsuzluga karsi kullan!
  Saygilar

 18. murat aydın says:

  hangisine kullanmayayım 4 bkanı yolsuzluk yapan ak partiyemi yoksa şuan istanbul büyükşehir belediye başkan adayı ve genel başkan olmak isteyen ve öyle davranan kendi hysk üyesine 300 bin dolar rüşver gönderenemi atmayayım…ben bdpye atacam

 19. Sevgi says:

  “300 bin dolar rüşvet gönderenemi?”
  Anlasilan sizinde elinizde belgeler videolar var :-) Suclamalar yaptiginiza göre bir dayanagi vardir heralde?
  Benim ve Türkiyenin gördügü sudur: olay dört bakan olayi degil, bakan ogullari, basbakan ogullari is adamlari, devletin icini paralel yapi ile dolduranlar, millete ak anlatip kendileri kara yapanlar, ortaya cikaranlari görevden uzaklastiranlar, dolandiricilari disari cikarip, bestecilere yazarlara ceza yagdiranlar, medyayi baski altinda tutup korkutanlar, protesto eylemlerinde Ali Korkmazlari öldürenleri kollayanlar, Zonguldakta protesto eylemi yapanlari sac bas yolup, yerlerde sürükleyip karakola götürenler, oyunuz bu sistemi kurup basimiza getirenlere karsi olsunda kime atarsaniz atin, vicdaniniz rahat degilse hic atmayin, bunlara destek olarak atacaginiz oydan daha hayirlidir!
  Saygilar!

 20. murat aydın says:

  elimde belge video olmasına gerek yok partimizin genel başkanı deniz baykal ispatladı zaten

 21. Sevgi says:

  Valla kusuruma bakma sayin Aydin ben Baykal in aciklamalarini dinleyememisim, 300 bin dolar rüsvet verdik mi diyor? Nerede diyor, Gözümden kacmis demek ki, bak sen su ise?

  “Yok öyle degil ben Baykal in videosundan bahsediyorum” diyorsaniz o baska, Baykal in videosu Olcay hanimi ilgilendirir. Baykal bu yaptiklari ile 4,5 milyonlari götürmemistir, halt etmistir bu kesin, ama bu onun la esi arasindaki bir olaydir! Beni ilgilendirmez. Beni milletin milyonlarini götürenlerin yaptiklari, su an ve daha öncede Fener ile ilgili yaptiklari yolsuzluklar ilgilendirir. Ak parti imis breh breh breh!

  Yolsuzluklar, pislikler, pislikleri alakali alakasiz örnek göstererek temizlenemez! Yolsuzluklar sadece temiz, dürüst insanlar örnek gösterilerek temizlenir! Su anki söylemler” Baykalin videosunuda yayinlayin” demeler acizligin, sembolünden baska bir sey degildir. Bu bize yapilan pisliklerin yolsuzluklarin gercekten yapildigini kanitlamaktan baska bir ise yaramiyor! Adaletin önüne cikmak bunlar icin bu kadar zor olduguna göre kimbilir daha neler neler yaptilar!

  Hos bunlarin adaletine de güven yok artik, adaletin icini bosalttilar, 11 yilda Türkiyenin geldigi nokta budur!
  Buyrun simdi secim sizin: pisliklerin, yolsuzluklarin yürümesine mi evet diyorsunuz yoksa temiz toplum temiz Türkiye mi diyorsunuz? Bu secim herkesin rengini belli edecek: keske demeselerdi bu secimde yolsuzluk oylanacak diye! Keske bu tür pislikleri yapmasalardi da biz burada hizmet yarisindan bahsetse idik, ama oldu bir kere; secim yolsuzluga evetmi hayir mi seklinde, herkes safhasini aldi! Umarim kazanan temiz toplum dürüst toplum olur! Umarim sizin oyunuz da temiz toplum icindir!
  Saygilar

 22. murat aydın says:

  baykalın videosundan falan bahseden yokki sen neleri takip ediyosun bilimiyorum ama sevgi hanım daha net anlatayım şuan ki istanbul byükşehir adayı sarıgül partiden ihraç edilmemek için hysk üyesine 300 bin dolar rüşver göndermiştir.bu zaten parti tarafından belgelendi hysk üyesi kendisi belgeledi zaten:) sen doğru değil diyosun video falan diyosun videodan falan bahsedende yokki:)akpnin yaptıklarına bizim ve kimsenin lafı yokki olamazda.ama siz diyorsunuzki herkes temiz akp pis.rüşvetin yolsuzluğun küçüğü büyüğü vardır ama yolsuzluk ver rüşvetin adı değişmez küçüğüde büyüğüde birdir!

 23. Sevgi says:

  Sayin Aydin siz bana demek istiyormusunuz ki: su filyosta partisi yolsuzluga karismamis oy verilebilecek bir eleman yok! Bende diyorum atin o zaman bos oy, durum bundan ibaret! Siz baykal ispatladi diyorsunuz benim ispattan falan haberim yok zaten öyle bir sey olsa bu hükümet aldigi gibi iceri atar bunlari, ellerinde dört dörtlük yetki, firsatta bu firsat kacmaz! ( Bunlar degilmi ellerinde delil bile olmadan bir cok kisiyi iceri atanlar!)
  Yani bana elmalar ile armutlari karistiriyorsunuz, bir genel baskan deniz baykaldan bir sarigülden bahsediyorsunuz hedefi sasiriyorsunuz gibi geldi!
  Hedef: Temiz toplum, Temiz Türkiye! Oy bunun icin verilir, benim aldigim terbiye böyle! Tabii ki kimsenin oyuna karisacak degilim, isterseniz yolsuzlugu desteklersiniz isterseniz desteklemezsiniz. Ama bana yolsuzlugu herkes yapiyor, o nedenle akp nin yolsuzluguna göz yumacam derseniz, agzim acik bakarim, afallarim bu nasil anlayis ve mantik diye? Bumu sizin halklarin kardesligi dediginiz? Bumu sizin herkese esit hak dediginiz Türkiye! Bu gelecegin umut vaadeden Türkiyesi olamaz! Olmamali! Iste bu nedenle 30 Martta kirmizi kart göstermek sart!
  Eceviti özlememek mümkün degil, keske söyle güclü genc bir siyasetci ciksada yolunu kayip etmisleri dogru yola cekse!
  Saygilar!

 24. Sevgi says:

  Sayin Aydin siz diyorsunuz ya “ben particilik yapmiyorum!” Hayir siz yolsuzlugun particiligini yapiyorsunuz! O kadar memleket gezmissiniz görmüssünüz, siz hic dürüst insana rastlamadiniz mi? Haksizliklara ugranyanlari görmediniz mi? Bu devran degismeli demediniz mi? Iki üniversite kazandim diyorsunuz, akilli imissiniz, ama bu aklinizi neden temiz ve dürüst toplum aydinlik Türkiye icin kullanmiyorsunuz da, öz benligini yitirmis, kendinin hic bir degeri olmadigini, hic bir seyi degistiremeyecegini düsünen bir insan durumuna gelip elinizdeki tek kozunuzuda dürüstlük icin kullanmayi bile aklinizdan gecirmiyorsunuz!
  Ben size sayin Gökgöz gibi yolunuz acik olsun demiyorum, sizin yolunuzun bu düsncelerle acik olmasi, temiz ve dürüst Toplum anlayisinin, aydinlik gelecegi olan medeni bir Türkiyenin yolunun cikmaz sokak olmasi demektir!
  Temiz, aydinlik medeni bir Türkiye, yolsuzluklarin asagilanacak bir is oldugunun görüldügü bir Türkiye ye evet diyorum!
  Saygilar!

 25. murat aydın says:

  sayın sevgi hanım ben size diyorumki temiz hangi parti var ben particlik yapmıyorum genel seçimden attım yer hep bellidir altı oktur.siz diyorsunuzki haberim yok haberiniz yok diye böyle birşeyin olmadığı anlamına gelmez faceden ekleyin ben size belge ve videosunu göndereyim chpnin kongresinde yayınlananları.eğer bir parti yolsuzluklara karşı duruyorsa temizlikten dürüstlükten bahsediyosa bir duruşu varsa sarıgülü aday gösteremez gitsin sıradan bir vatandaşı gösterse herkes eyvallah çekerdi.ben bunu kastediyorum.anlayabildinizmi bilmiyorum.ben yolsuzluğun falan particliğini yapmıyorum.filyosun başında ömer ünalın durması gerektiğine inanıyorum ona göre haraket ediyorum.herkes istediği gibi haraket edebilir özgürdür.benim düşüncelerim bunlar ben filyosu düşünüyorum.he şunuda söyleyeyim.bir firma sahibsiniz firmanızda 4-5 kişi müdür yada vs kişiler rüşver veya yolsuzluk yapmış komple şirketi yada şirketin başındaki mi suçlanır bumudur doğrı olan yada şirkette bu işleri yapanlar cezasını alır ve şirket temizlenir bumudur doğru olan?

 26. Sevgi says:

  “bir firma sahibsiniz firmanızda 4-5 kişi müdür yada vs kişiler rüşver veya yolsuzluk yapmış komple şirketi yada şirketin başındaki mi suçlanır bumudur doğrı olan yada şirkette bu işleri yapanlar cezasını alır ve şirket temizlenir bumudur doğru olan?”
  Gördünüz mü ne güzel ikimizde ayni görüsteyiz, bende diyorum kardesim ne celalleniyorsun gitsinler mahkeme onlarin durumunu inceleyecektir! Ama bunu yapmak yerine mahkemenin icini disina getirdiler, cesaretli görevini korkmadan yapabilecek bir insan birakmadilar! Kendilerine kumpas kuruldugundan bahsediyorlar, hatta askere bile kumpas kuruldugundan bahsediyorlar, ama birde diyorlarki ne istedinizde vermedik, paralel devletten bahsediyorlar bu paralel devletin kendileri tarafindan kuruldugunu unutuyorlar! Mesele bu! Yani bende diyorum bastaki her bir seyi bilmek zorunda degildir diye, ama anlasilan bastaki herbirseyi biliyor, bunlar konusmalarindan anlasiliyor! Kardesim adaletin icini disina getirecegine gönder su halt isleyenleri adaletin önüne, ama yoook! O zaman soruyorum kendime nicin? Hem babam olsa gönderirim diyor, hemde oglunu göndermeden adalette bir temizlik yapiyor! Cemaat mis Akp imis al birini vur ötekine, Allahtan ki birbirlerine girdiler de uyuyan muhalefet uyandi! :-)
  Saygilar!

 27. Sevgi says:

  Sayin Aydin sagolun evet görüntüleri gördüm! Ama bu benim asil hedef: Temiz toplum, Temiz Türkiye! Oy bunun icin verilir, benim aldigim terbiye böyle! düsüncemde bir milim geri gitmeme neden olmadi! Ve hala: Temiz, aydinlik medeni bir Türkiye, yolsuzluklarin asagilanacak bir is oldugunun görüldügü bir Türkiye ye evet diyorum! Ve sizide bu yola davet ediyorum! Ben bu akp ye iyi afferim cok güzel gidiyorsunuz, donumuza kadar soyun dercesine oy verecegime, oyumu bosa atarim daha iyi! Ve sizide bu anlayisa davet ediyorum, kirli pis yolsuzlugun, yalanin dolanin, dini devlet islerine karistiranlarin, müslümanlari inanclarini kullanarak kandiranlarin Türkiyeyi bataga cekmesine izin vermeyin!
  Saygilar!

 28. Sevgi says:

  “Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. Bu satıh, bütün vatandır.” Konu sadece Filyos konusu degildir konu Türkiyedir ve bu secime bu cerceveden bakilmalidir!
  Saygilar

 29. murat aydın says:

  yolsuzluğa karşı tabikide durcaz giden bizim paralarımız ben o belglere videolara bakın derken kime atalım dediğimde sizin verdiğiniz tepkiye nazaran söyledim ve anlattım yolsuzluğa karşı zaten gerekeni yapacaz

 30. Sevgi says:

  http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/45765/Asil_Paralel_Yapi_Seytan_la….html

  28 Subat 2014, Cuma,Ahmet Tan, Asıl Paralel Yapı Şeytan’la… okumanizi tavsiye ederim! Bunlarin ne oldugu taa oradan belli idi, sinsice geldiler, sinsice kaciracaklarini sandilar! Yolsuzlugu yolsuzlukla savunmak, gercek dürüst insanlari isi degildir! Hatayi savunmak degil, kabul edip düzeltmektir erdemli olan!
  Saygilar!

 31. Sevgi says:

  Hedefi sasirmayalim: Temiz toplum, Temiz Türkiye!
  Yolsuzlugu yolsuzluklari örnek göstererek savunmayi ne zaman birakacaksiniz, ne zaman emdiginiz helal sütün hakkini dürüstlügün yaninda olarak vereceksiniz?
  Hala nicin anlamak istemiyorsunuz yolsuzluklarin had safhaya ciktigi bir Türkiyenin gelecegin Türkiyesi olamayacagini! Olmamasi gerektigini! Dürüst olmak bu kadar mi zor sizin icin? Allah kimseyi dogru yoldan ayirmasin!
  Saygilar!

 32. Mert says:

  Ben hedef falan sasirtmaya calismiyorum cunku siz hedefinizle benim hedefim ayni olmayabilir bu acidan bakmalisiniz.ikincisi benim durustlugumu sorgulamak size degil kimseye dusmez ben gayet durust oldugumu dusunuyorum fikirlerimi kimseye zarar vermeden istedigim gibi savunabilirim bu benim hakkim nasil sizin hakkinizsa…ayrica yolsuzlugu yolsuzlukla savunmak gibi bir durumda yok videoda orada Chp genel baskanin yolsuzluklarla mucadelede samimiyetsiz oldugu sadece oy icin bunu yaptigini belirten ogrenci ve bu duruma cevap veremeyen CHp genel baskani var benim vermek istedigim mesaj da ,anlatilmak istenen de bu zaten ama diger baska yolsuzluk konularininda var oldugunun anlasılmasida guzel.Umarim insanlar bunlarida dikkate alir.bugun bnde size bir cok kose yazisi linki atabilirim insanlarin gorusleri farklidir herkezde buna saygi duymalidir ister begenin ister begenmeyin.altini cizerek belirtmek isterim amacimda polemik yaratmak degildir.iyi gunler !!

 33. Sevgi says:

  Dediginiz gibi hedefimiz ayni olmayabilir, ben kimseyi temiz bir toplumun parcasi olmaya zorlayamam. Zorlamakta istemem! Herkes hak ettigi gibi yönetilsin, ben su andaki adaletsizligi hak etmiyorum o kadar! Beni CHP nin oy kazanmak icin yolsuzlugun üstüne gitmesi ilgilendirmez, beni ilgilendiren bu yolsuzluk yapildi mi, yapilmadi mi? Yapilmadi ise ne diye adaletten kaciliyor? Adalet güvenilir degildi ise ne icin bir sürü asker ve sivil, hizarin önüne atilir gibi bu güvenilir olmayan adaletin önüne atil di? Bu adaletin alti niye cikti, hangi akla sahip olup devletin icini paralellerle doldurdular ve su an hangi yüzle yaygaracilik yapiyorlar, karsitlarini paralel devlete destek olmakla sucluyorlar, geldikleri koltuga paralel devletin sayesinde geldiklerini, karsilik olarakta onlari gereken yerlere yerlestirdiklerini unutuyorlar. Yani su 12 yil icinde paralelle resmen devletin icini oymuslar, simdide kumpastan bahsediyorlar, bu kumpas baskalarina yapilirken giklari cikmiyordu, bundan niye bahsetmiyorlar. Haksiz yere nice insanlar hala icerdeler, kendilerinin hakli olarak icerde olmalari gerekirken nicin hala disarda dolastiklarini anlamak mümkün degil! Sucsuzuz diyorlar, neye göre sucsuzlar, onlar bu devleti paralel yaptiklari icin, sinav sorularini kendi cemaatlerine faksladiklari, askeri kumpasla iceri aldiklari, yazilmayan kitaplarin yazarlarini iceride sürüm sürüm süründürdükleri, telefonlari hic bir izin olmadan dinledikleri, kendilerinden olmayan herkesi fisledikleri icin suclular!
  Siz diyorsunuz Kilicdaroglu oy pesinde; bu hükümet oy alacagim diye devleti satmis, para alacagim diye ihalede yolsuzluk yapmis, ülkeyi ruslara kürtlere peskes cekmis, öcalani imralinin agir suclusu olmaktan cikarip kürtlerin lideri yapmis! Bu hükümet sucsuz öyle mi?
  Koyun bakalim hangi terazi agir geliyor! Bir devletin paralel olmasi ne demek, bir basbakanin buna bile bile izin vermesi ne demek? Bunlar az yenir yutulur isler degil!
  Ama siz haklisiniz sizinle görüslerimiz ayni olmak zorunda degil, ama umarim Filyostaki bir cok insan benim gibi düsünüyordur da su paraleldende bu paraleli basimiza gecirenlerden de kurtuluruz!
  Keske konu hizmet etmek gelecekle ilgili Projeler hazirlamak olsaydi! Bizde burada hizmet üzerine yazar cizerdik! Nede güzel olurdu! Saygilar

Leave a Reply

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül